Projekty EU

Ukončení realizace projektu: 31.8.2021

Délka realizace: 24 měsíců

Výše podpory: 236 284 Kč

Tento projekt se spolufinancován Evropskou unií.

Naše škola se stala úspěšným žadatelem v rácmi výzvy 02_18_063. Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování- Šablony pro MŠ a ZŠ II

Projekt je kombinací aktivit z těchto oblastí: personální podpora školního asistenta a vzdělávání pedagogických pracovníků v oboru pregramotnosti a polytechnického vzdělávání.

Cílem projektu je především zajištění personální podpory školního asistenta  pro děti se specifickými potřebami učení. Proškolení pedagogického sboru v oboru pregramotnosti a polytechnického vzdělávání.

Nastavené šablony:

Personální podpora školního asistenta

Cílem této aktivity je poskytnout dočasnou personální podporu- školního asistenta mateřským školám. Aktivita umožňuje vyzkoušet a na určité období poskytnout větší podporu zejména dětem ohroženým školním po nástupu do základní školy.

Vzdělávání pedagogických pracovníků v oboru pregramotnosti a polytechnického vzdělávání

Cílem aktivity je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávání a průběžného sebevzdělávání. Vzdělávání bude probíhat formou absolvování vzdělávacího programu akreditovaného v systému DVPP. Pedagogičtí pracovníci budou podpořeni v získávání dovedností, znalostí a kompetencí v pregramotnosti a polytechnického vzdělávání.

Nové fotografie

Nejnovější fotografie z akcí v mateřské škole najdete zde

Aktuální jídelníček

Aktuální jídelníček najdete zde